Actueel weer Hupsel (KNMI)
Laatste update: 2026-05-29 om 19:31 uur
| Temperatuur | 20.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 2.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.6 km/u uit N |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1020.5 hPa |
| Barometer trend | --- hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 21.0 °C |
| Hitte index | 20.0 °C |
| Dauwpunt | 16.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | 31.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:20 u |
| Zon onder | 21:41 u |